Hex Battles - Multihry.cz

Hex Battles

Popis hry Hex Battles

Hex Battles

Vyzkoušejte logicko-strategickou hru Hex Battles. Jednotlivá herní pole střeží určitý počet vojáků jedné barvy. Pokud si dostatečně věří, mohou vyrazit na nepřátele a dobít jeho pole. V případě, že máte přesilu tak se to většinou podaří, ale ve hře je i určitý prvek náhody. Je tak možné, že vaše přesila nebude stačit a přijdete o ni. Útočit je potřeba s rozmyslem. Hráči se postupně střídají a rádi využijí slabiny ostatních.

Na začátku hry jsou někdy ještě neobsazená pole, ty je vhodně rychle obsadit. Některá pole jsou střežena šedivými vojáky, kteří neútočí, ale pouze brání speciální pole. Tím je především to stříbrné, které přidává více vojáků okolním polím. Opakem stříbrného pole je poušť.

Zvítězí ten, který obsadí celou mapu, což není vždy úplně triviální. Kromě hry pro dva je k dispozici zhruba desítka kampaní a také náhodná hra proti počítači.

Hex Battles se ovládá pouze myší.

Od přidání 25. 02. 2014 si již Hex Battles zahrálo 726 hráčů. Hru ohodnotili na 48%.

Podobné hry - Hex Battles

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.
Admin Přidáno 17. 03. 2014 v 14:56

Rychlý zápas je poměrně jednoduchý, ale zdolat kampaň Open Land je pořádný oříšek. Kdyby se to někomu náhodou podařilo, tak se prosím podělte se strategií. :-)

Všechna práva vyhrazena 2010-2020 Kontakt | RSS