Pengu San - Multihry.cz

Pengu San

Popis hry Pengu San

Pengu San

Dva hladoví tučňáci nalezli území, ve kterém padají ryby rovnou do huby. Pomozte jim rychle naplnit jejich břicho rozmanitými rybami až k prasknutí!

Vyzkoušet můžete celou řadu herních režimů pro jednoho hráče, ale nás jistě zajímají spíše ty pro dva. V jednom z nich se hraje na časové omezení, ve druhém z nich je cílem nasbírat určitý počet stejnobarevných ryb, což považuji za zábavnější.

Každá ryba v Pengu San je za jiný počet bodů. Neobyčejnější je stříbrná, která je za 100, červená za 200, zelená za 400 a modrá dokonce za 800. Pokud je sníte postupně od té nejobyčejnější, tak získáte extra body. Ve hře se také může objevit zlatá rybka za 1000, ale nechte se překvapit.

Jakmile sníte dostatek ryb, v dolní části obrazovky se objeví bomby. Ty můžete poslat na protihráče a v případě, že se jich dotkne, tak se mu sníží skóre.

V hlavním menu pod položkou Enter Code lze zadat kódy, které odemknou speciální herní módy pro jednoho hráče. Vyzkoušejte 3-2-1-1-0-8-6 a 6-8-1-2-1-1-6.

Jeden tučňák se pohybuje šipkami, směrem nahoru otevírá zobák a šipka dolů vhodí na protihráčovo pole bombu. Ke stejnému účelu používá druhý hráč klávesy WASD.

Od přidání 30. 12. 2013 si již Pengu San zahrálo 811 hráčů. Hru ohodnotili na 35%.

Podobné hry - Pengu San

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.

Žádný komentář ještě nebyl vložen.

Všechna práva vyhrazena 2010-2019 Kontakt | RSS