Critical Strike Portable - Multihry.cz

Critical Strike Portable

Popis hry Critical Strike Portable

Critical Strike Portable

Znáte akční střílečku Counter Strike, neboli CS? Ve své době to byl naprostý hit, který hrály tisíce hráčů z celého světa. Dnes tu máme jeho novější klon se jménem Critical Strike Portable, jenž se pyšní hned několika trumfy.

Tím nejdůležitějším je to, že Critical Strike Portable lze hrát online přes obyčejný internetový prohlížeč se skvělou 3D grafikou a to i v celoobrazovkovém režimu, kterých je celá řada. Jediný zádrhel je v tom, že pro hru potřebujete webový přehrávač Unity3D, ale ten si lze snadno a hlavně rychle nainstalovat. Mezi další klady patří široká hráčská základna, takže při hraní jistě narazíte i na čechy.

V případě, že chcete hrát multiplayer, tak je potřebná jednoduchá registrace, ale díky Multihrám se registrovat nemusíte, stačí když se přihlásíte jako "multihry" s heslem "123456" a můžete začít hrát.

Critical Strike Portable toho nabízí nepřeberné množství, pokud bychom vše chtěli sepsat, vydalo by to na celou sérii článků. Ve zkratce se zde setkáte s teroristy, counter teroristy a hordou zombie. Princip hry je nejčastěji ve střílení, ale vše záleží především na zvoleném herním režimu. Můžete bojovat dva týmy proti sobě, nebo spolupracovat při likvidaci nepříjemných zombie. Skvělé je i to, že si lze zahrát na spoustě různých map, takže vás CS Portable jen tak neomrzí.

Svým hráčem pohybujte klávesami WASD, pokud stisknete mezerník, tak vyskočíte a naopak při stisku X se přikrčíte. Střelba i míření se provádí pomocí myši. Pomocí čísel v rozsahu 1-5 se vybírají různé zbraně, ke stejnému účelu lze použít i kolečko myši. Klávesa E se používá pro deaktivování bomb, uzdravování hráčů, odevírání dveří a řadě dalších věcí. V případě, že chcete ostatním hráčům napsat zprávu, stiskněte Y. Klávesou G zahodíte zbraň, Fkem vyměníte svítilnu na zbrani, Téčkem na sprejujete tag a do menu se dostanete klávesou M. Je vidět, že ovládacích prvků je požehnaně, Critical Strike Portable je spíše klasickou propracovanou počítačovou hrou, než obyčejnou flashovkou.

Od přidání 01. 08. 2013 si již Critical Strike Portable zahrálo 17231 hráčů. Hru ohodnotili na 46%.

Podobné hry - Critical Strike Portable

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.
lijom200 Přidáno 23. 08. 2013 v 19:55

:-D (+) super ale malinko zbraní

MAX Přidáno 10. 08. 2013 v 15:31

Ujde, ale málo zbraní.

Všechna práva vyhrazena 2010-2020 Kontakt | RSS