Counter Terror

Popis hry Counter Terror

Counter Terror

Patříte mezi elitní skupinu hrdinů, kteří bojují proti všudepřítomnému zlu. Teroristi totiž zajali několik rukojmí, které je potřeba osvobodit. Během své cesty budete čelit spoustě nebezpečných situací, jste jedinou nadějí, která může nastolit mír. Zvládnete to?

Každý lovec teroristů umí střílet, házet explozivní granáty a šplhat po nastřelovacím laně. Bohužel má k dispozici pouze tři životy, takže by do každé akce měl jít s předem rozmyšlenou taktikou.

Couter Terror si můžete zahrát sami, nebo ve dvou s kamarádem, což vřele doporučuji. Spolupráce při likvidaci teroristů je zábavnější a jednoznačně i snazší.

Ovládání je trošku komplikovanější, ale jistě si na něj rychle zvyknete. Při hře pro dva se jeden terorista pohybuje a zároveň míří šipkami. Číselnou klávesou 8 skáče a pomocí 9 střílí. Ještě je potřeba zmínit, že klávesou P se vybírají granáty nebo vystřelovací lana. Tyto předměty se posléze aktivují klávesou 0. Druhý Counter Terorista se pohybuje šipkami WASD a klávesy 456E mají analogické využití, jako u prvního hráče.

Od přidání 13. 08. 2013 si již Counter Terror zahrálo 1912 hráčů. Hru ohodnotili na 76%.

Podobné hry - Counter Terror

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.

Žádný komentář ještě nebyl vložen.

Všechna práva vyhrazena 2010-2017 Kontakt | RSS