Slam - Multihry.cz

Slam

Popis hry Slam

Slam

Vysoce adrenalinová záležitost běžící v pekelném tempu, to je originální hra Slam. Na první pohled se podobá klasickému arkanoidu, protože obsahuje hlavní stavební kameny v podobě míčku a plošinky, ale zdání klame, Slam je totiž mnohem odlišnější hrou.

Na začátku si každý hráč zvolí svou oblíbenou plošinu, posléze již začíná samotná hra. V herním poli poletuje míček. Vaším úkolem je umístit plošinku tak, aby se od ní míček odrazil a zároveň aby ho protihráč nedokázal snadno chytit. Pokaždé, když protihráč selže, tak získáváte plusové body. Avšak pozor, pokud se protihráči podaří míček odpálit, je potřeba rychle reagovat a odrazit mu ho zpět. Předchozí popis se pro nové hráče může zdát poněkud nesrozumitelný, ale věřte, že po chvilce hraní se to spraví. Ještě by nebylo od věci zmínit, že se v herní ploše občas objevují různé bonusy, které dokáží hru velice zpestřit.

Jeden hráč pohybuje plošinou klávesami AD a druhý z nich ke stejnému účelu používá šipky do stran.

Od přidání 13. 10. 2013 si již Slam zahrálo 556 hráčů. Hru ohodnotili na 40%.

Podobné hry - Slam

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.
Ashly Přidáno 20. 03. 2024 v 22:20

GPTVision AI Clones $5,341/Day Sites With YOUR Affiliate Link + 2-Click Free Traffic https://w.youtube.com/watch?v=_1Tt78oKxHo Unsubscribe Form: hornoselectricos.online/unsubscribe/

Všechna práva vyhrazena 2010-2024 Kontakt | RSS