Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/606/virtual/www/funkce.php:1) in /data/web/virtuals/606/virtual/www/hra.php on line 88
 A Game Of Collisions And Decisions - Multihry.cz

A Game Of Collisions And Decisions

Popis hry A Game Of Collisions And Decisions

A Game Of Collisions And Decisions

Pod extrémně dlouhým názvem A Game Of Collisions And Decisions se skrývá originální hra, jejíž princip jistě ještě neznáte. Ten je totiž ve vzájemném odrážení žetonů tak, aby se jeden z nich dostal do zeleného kolečka. Mohlo by se to zdát primitivní, ale je to mnohem komplexnější záležitost.

Na začátku si zvolte hru pro jednoho, nebo pro dva hráče, při které se postupně střídáte. Kliknutím na jeden ze svých žetonů ho umístíte do herního pole. Je dobré mít na paměti, že velikost žetonu ovlivňuje jeho chování, na což po chvilce hraní jistě přijdete sami. Nyní klikněte a táhněte za žeton. Pokuste se, aby se odrazem dostal do cílového prostoru červenomodrý žeton. Do hry lze nasadit klidně všechny žetony, záleží na situaci.

Jakmile úspěšně dokončíte nějaké kolo, tak se v tom následujícím setkáte s novými nástrahami. Tak například bláto, olej, nebo dokonce černá díra, která ráda požírá vaše žetony. Klidně se podělte o vaše zážitky s nástrahami v diskuzi.

Při hraní A Game Of Collisions And Decisions si vystačíte s myší.

Od přidání 10. 02. 2014 si již A Game Of Collisions And Decisions zahrálo 508 hráčů. Hru ohodnotili na 31%.

Podobné hry - A Game Of Collisions And Decisions

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.

Žádný komentář ještě nebyl vložen.

Všechna práva vyhrazena 2010-2021 Kontakt | RSS