Realm Of The Mad God - Multihry.cz

Realm Of The Mad God

Popis hry Realm Of The Mad God

Realm Of The Mad God

Vyzkoušejte MMORPG hru s názvem Realm Of The Mad God, kterou si můžete zahrát se spoustou hráčů přes internet. Grafika sice působí poněkud postarším dojmem, ale nemusíte mít obavy, hra byla poprvé spuštěna na veřejnosti v roce 2011. Mírná rozpixelizovanost je konec konců i docela přitažlivá, vzpomeňme si na minecraft.

Při prvním spuštění vás ROTMG provede povedeným tutorialem, ve kterém se naučíte hlavně chodit a střílet. Následně se dostanete do bájného světa Oryx, v němž se setkáte se spoustou živých spoluhráčů. Je potěšení vhodné, že mezi nimi jsou i Češi.

Realm Of The Mad God je pro všechny hráče zdarma, zaplatit si můžete pouze větší sklad itemů a pár dalších věcí, ale bez toho se jednoduše obejdete. Pro lepší zážitek ze hry je dobré se zaregistrovat. Pokud si chcete ušetřit chvilku času, můžete využít následující přihlašovací údaje info@multihry.cz a heslo je 123456.

Na mapě Oryxu můžete nakupovat itemy a pustit se do dobrodružného questu. V něm na vás obvykle útočí řada nepřátel, ale nejste na ně naštěstí sami, protože můžete spolupracovat s dalšími hráči. Během hraní se vám postupně odemykají další povolání. Každé z nich je jiné, mohou vám pomoci v dalším boji.

Bojovník ve hře Realm Of The Mad God se pohybuje klávesami WASD a střílí myší. Pro zahájení místního chatu stačí stisknout enter.

Od přidání 03. 11. 2013 si již Realm Of The Mad God zahrálo 2739 hráčů. Hru ohodnotili na 37%.

Podobné hry - Realm Of The Mad God

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.
hh Přidáno 19. 06. 2014 v 19:19

VZDIT NEJDE

kuba Přidáno 02. 06. 2014 v 14:31

(-) tahle hra mi sla a tet jak je nová tak mi nejde

Všechna práva vyhrazena 2010-2024 Kontakt | RSS