Defend Your Cabin - Multihry.cz

Defend Your Cabin

Popis hry Defend Your Cabin

Defend Your Cabin

Přírodní katastrofa zapříčinila kontaminaci vod, které pijí medvědi. Ti se najednou zbláznili a začali útočit na srub uprostřed lesa, ve kterém přebývají lidé. Zachraňte se, dostanou-li se do vašeho srubu, je po vás.

Hra Defend Your Cabin je velice povedená, můžete si ji zahrát v jednom či ve dvou. V každé herní lokaci, kterých je doopravdy dostatek, bojujete proti medvědům. Můžete pokládat miny, házet granáty a především střílet. Za zneškodněného medvěda získáte peníze, ale při sbírání si musíte dát pozor na jeho kámoše. Za získané peníze si můžete vylepšovat svou zbraň, kupovat granáty a další věci, což je doopravdy skvělé. S postupem času se medvědí síla zvyšuje, takže dokupování věcí je nevyhnutelné. Vynikající je, že si můžete vydělat dostatek peněz při opakovaném hraní lehkých map, takže se můžete dobře připravit na ty těžší.

Ovládání je poněkud rozsáhlejší, ale jednoduché na pochopení. Jeden hráč se klasicky pohybuje klávesami WASD a střílí J, granát háže L a minu pokládá K. Jeho případný parťák k pohybu používá šipky a ke stejnému účelu dále numerické klávesy 021

Od přidání 13. 01. 2015 si již Defend Your Cabin zahrálo 1215 hráčů. Hru ohodnotili na 37%.

Podobné hry - Defend Your Cabin

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.

Žádný komentář ještě nebyl vložen.

Všechna práva vyhrazena 2010-2024 Kontakt | RSS