Dangerous Tank - Multihry.cz

Dangerous Tank

Popis hry Dangerous Tank

Dangerous Tank

Pokud si potřebujete vybít zlost, nebo si jen zahrát pořádnou střílečku, vyzkoušejte Dangerous Tank. V té totiž nasednete do obrovského tanku a budete se snažit zničit celé město, případně celý svět. Můžete přejíždět auta, bourat domy i celé mrakodrapy. Vojáci vám v dalším pustošení chtějí zabránit a tak nasadí střílející helikoptéry a malinké tanky. Těch je opravdu hodně, ale vy máte na své straně ohromnou drtící sílu v podobě kanónu a vzdušném bombardování.

Pokud si Dangerous Tank dáte ve dvou, tak velký tank získá ještě vzdušnou podporu v podobě létajícího kulometu. Jakmile oba stroje zahájí palbu, tak teprve tehdy začne ta pravá akce, vzduchem létá v podstatě vše.

Hlavním cílem hry je zničit co nejvíce budov a aut. Dangerous Tank by měl být neustále v pohybu, protože jinak se stane snadným terčem pro odstřelovací vrtulníky i tanky. Přeji hodně zábavy.

Ovládání patří mezi ty složitější. Tank se pohybuje do stran klávesami HK, Jéčekem aktivuje zpětný chod a Íčkem skáče. Hlavní se míří klávesami AD a Skem se aktivuje vzdušné bombardování. Druhý létající stroj se pohybuje šipkami do stran, střílí numerickou nulou a míří čísly 46.

Od přidání 22. 02. 2014 si již Dangerous Tank zahrálo 1155 hráčů. Hru ohodnotili na 31%.

Podobné hry - Dangerous Tank

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.

Žádný komentář ještě nebyl vložen.

Všechna práva vyhrazena 2010-2024 Kontakt | RSS