Phineas And Ferb - Multihry.cz

Phineas And Ferb

Popis hry Phineas And Ferb

Phineas And Ferb

Závodní hra Phineas And Ferb je rozdělena do dvou částí, které spolu bohužel příliš nesouvisí. Před začátkem hry si můžete zvolit hru pro jednoho nebo pro dva hráče. Posléze si složíte své auto. Vybírat si můžete od pneumatik, přes motory až ke vzhledu karoserie. Veškeré komponenty mají malinký vliv na jízdní vlastnosti. Tato činnost je poměrně zábavná, ale menší šok nastane ve chvíli, kdy si spustíte závod. Na trať se sice umístí vaše pracně vytvořené auto, ale je tak malinké, že je stejně jedno, jak vypadá. Pokud jste si dali tu práci s výběrem pneumatik, tak ty při závodu vůbec neuvidíte.

Na druhou stranu, pokud pomineme první část hry, tak ta druhá je již poměrně povedená. Jezdí se vždy ve dvou po silnici, jízda po trávě auto značně zpomaluje. Vyhrává ten, který nejdříve profrčí třemi koly. Auta do sebe mohou bourat a znesnadňovat si tak svou jízdu.

Specialitou je turbo, které jeden hráč dočasně aktivuje stisknutím klávesy Shift a druhý pomocí Ctrl. Závodní auta se ovládají klasicky, čili buď šipky, nebo klávesy WASD.

Od přidání 17. 02. 2013 si již Phineas And Ferb zahrálo 3559 hráčů. Hru ohodnotili na 34%.

Podobné hry - Phineas And Ferb

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.
tadeáš Přidáno 16. 11. 2014 v 12:39

Super(srdce) (+)

Robin Přidáno 08. 04. 2013 v 18:28

Docela dobrý:-D

MÍŠA Přidáno 10. 03. 2013 v 16:00

(-) (-) (-) Blbost

Všechna práva vyhrazena 2010-2024 Kontakt | RSS