Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/606/virtual/www/funkce.php:1) in /data/web/virtuals/606/virtual/www/hra.php on line 88
 Mario Tractor Multiplayer - Multihry.cz

Mario Tractor Multiplayer

Popis hry Mario Tractor Multiplayer

Mario Tractor Multiplayer

Přinášíme vám jednu z mnoha dalších variací Mario her. V Mariu Tractor budete závodit v upravených traktorech táhnoucí vlečky s velice cenným nákladem.

Závodí se na tratích podobných těm, na kterých Mario v jeho předešlých hrách zachraňuje království. Jako pilota si můžete vybrat ze čtyř postaviček - Maria, jeho kámoše Luigiho, dinosaura Yoshiho a princeznu Peach. Závod je na 8 kol a vaším cílem je získat více bodů než protivník. Jeden bod máte za dojetí na prvním místě a další 4 získáte, pokud dovezete všechny čtyři mince ve vlečce do cíle. Aby to nebylo tak jednoduché, tak na trati vás čekají takové překážky, že budete mít co dělat, aby vám nějaká ta mince nevypadla nebo abyste nezničili celý traktor.

Řízení je velice jednoduché. První hráč ovládá traktor pomocí šipek a druhý z nich pomocí WASD. Klávesy nahoru a dolů jsou pro plyn a brzdu a klávesy do stran pro balancování traktoru.

Od přidání 16. 10. 2013 si již Mario Tractor Multiplayer zahrálo 2340 hráčů. Hru ohodnotili na 46%.

Podobné hry - Mario Tractor Multiplayer

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.

Žádný komentář ještě nebyl vložen.

Všechna práva vyhrazena 2010-2021 Kontakt | RSS