Heady Patball - Multihry.cz

Heady Patball

Popis hry Heady Patball

Heady Patball

Heady Patball je zajímavý klon volejbalu, který obsahuje celou řadu nevšedních novinek. Nejzajímavější je, že máte pod kontrolou směr letu míče a nezáleží tedy pouze na pozici, ze které míč vybíráte. Tato vlastnost mi z počátku vadila, ale po chvilce tréninku jsem si začal říkat, proč něco podobného není i v ostatních hrách.

Na další novinku narazíte již při vybírání vhodného hřiště pro hru. Ty se od sebe liší nejen prostředím, ale hlavně i dělící sítí, která se může různě pohybovat a rozšiřovat. Je to sice drobnost, ale velice příjemná. Další netradiční vlastností je to, že se hráči mohou držet na stěně, stačí na ni vyskočit.

Př hře pro dva mohou hráči hrát proti sobě, nebo dokonce spolu na jedné straně sítě proti počítačově ovládaným protivníkům. To vřele doporučuji. Jen tak mimochodem, volejbal se hraje nejvýše na tři doteky.

Při hře ve dvou se jeden volejbalista pohybuje numerickými čísly 846 a směr letu nastavuje šipkami do stran. Druhý sportovec k pohybu využívá UHK a směr letu řídí pomocí kláves AS.

Od přidání 17. 01. 2014 si již Heady Patball zahrálo 672 hráčů. Hru ohodnotili na 40%.

Podobné hry - Heady Patball

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.

Žádný komentář ještě nebyl vložen.

Všechna práva vyhrazena 2010-2024 Kontakt | RSS