GoodGame Cafe - Multihry.cz

GoodGame Cafe

Popis hry GoodGame Cafe

GoodGame Cafe

Staň se vedoucím menší kavárny a proměn ji svýma rukama ve vysoce ziskový podnik s věhlasnou pověstí! K tomu se dopracuješ pravidelným vařením poctivých jídel, které posléze naservíruješ svým zákazníkům. Nesmíš zapomenou na vzhled svého podniku, protože s lepším vzezřením bude zákazníkům jistě více chutnat i obyčejné jídlo.

Hlavními cíli ve hře GoodGame Cafe je vysoká spokojenost zákazníků a také úroveň luxusu kavárny. Luxus samozřejmě není zadarmo, nejprve si na něj musíš vydělat. To zvládneš postupným vařením jídel. Z počátku jich je k dispozici pouze několik. Před zahájením vaření je nutné nakoupit potřebné suroviny, ale pozor na rozpočet. Pokud budeš příliš rozhazovat, můžeš se dostat do finanční tísně, ale věřím, že tobě se to nestane. Samozřejmě čím více toho tvůj kuchař, nebo kuchařka, navaří, tím si troufne na větší množství receptů.

Každý hráč má možnost navštěvovat kavárny ostatních hráčů. Může v nich naleznout inspiraci a přitom poklábosit. To, že GoodGame Cafe je celé přeloženo do češtiny snad není potřeba ani zmiňovat.

Při hraní si vystačíte s myší, či touchpadem.

Od přidání 13. 09. 2013 si již GoodGame Cafe zahrálo 2538 hráčů. Hru ohodnotili na 40%.

Podobné hry - GoodGame Cafe

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.

Žádný komentář ještě nebyl vložen.

Všechna práva vyhrazena 2010-2020 Kontakt | RSS