Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/606/virtual/www/funkce.php:1) in /data/web/virtuals/606/virtual/www/hra.php on line 88
 Wa-Sha - Multihry.cz

Wa-Sha

Popis hry Wa-Sha

Wa-Sha

Tak to tu ještě nebylo. Wa-Sha je stvořená přímo pro milovníky netradičních bojových her, protože hlavními hrdiny jsou zde stavební stroje. Můžete se tedy potkat například s bagrem, demoličním strojem, nebo na první pohled mírumilovným hydraulickým vozíkem.

Co myslíte, že tyto stroje dělají, když lidem skončí pracovní doba? Nehybně odpočívají? Omyl, pořádají bitvy, ve kterých bude skřípět plech a létat jiskry. Každý z nich bitva se pořádá v jiné hale, což dělá hru rozmanitější. Tak co, podaří se vám z ostatních strojů nadělat hromádku šrotu?

Ovládacích prvků je poněkud více, takže to vezmeme postupně. Jeden stroj se pohybuje do stran pomocí kláves SD, pokud chce místo toho skákat, tak použijte AE. Pro boj slouží celá řada kláves ZBN a mezerník. Druhá mašina k pohybu do stran používá šipky, ke skoku numerická čísla 79. Nesmíme zapomenout na akční klávesy 8562.

Od přidání 14. 01. 2014 si již Wa-Sha zahrálo 2959 hráčů. Hru ohodnotili na 32%.

Podobné hry - Wa-Sha

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.

Žádný komentář ještě nebyl vložen.

Všechna práva vyhrazena 2010-2022 Kontakt | RSS