Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/606/virtual/www/funkce.php:1) in /data/web/virtuals/606/virtual/www/hra.php on line 88
 Sticky Fighting - Multihry.cz

Sticky Fighting

Popis hry Sticky Fighting

Sticky Fighting

Sticky Fighting je v celku zdařilá mlátička, kterou si můžete rozdat proti počítači až ve čtyřech hráčích najednou. Při boji lze využívat kromě svých údů i tyče a zbraně, stačí je sebrat ze země. Seberte odvahu a pusťte se do boje v devíti napínavých kolech.

Černobílá grafika je velice jednoduchá, leč účinná. Některé hry totiž dohánění hratelnost grafikou, ale Sticky Fighting to dělat nemusí, protože hratelnost má na velice slušné úrovni a jistě potěší mnoho milovníků bojovek. Snad jen na začátku se nelekněte čínských znaků, zbytek hry je již naštěstí v angličtině.

Ovládání se vždy přehledně zobrazuje před samotným spuštěním hry. Pokud Sticky Fighting hraje nepříliš mnoho hráčů, ovládací klávesy si mohou dokonce vybrat. Jestli hrajete ve dvou, tak jeden z vás by se měl pohyboval klávesami WASD a k boji používat písmenka JK. Druhý z vás ke stejnému účelu používá šipky a numerická čísla 12.

Od přidání 06. 12. 2013 si již Sticky Fighting zahrálo 1695 hráčů. Hru ohodnotili na 28%.

Podobné hry - Sticky Fighting

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.

Žádný komentář ještě nebyl vložen.

Všechna práva vyhrazena 2010-2021 Kontakt | RSS