Snake Fight Arena - Multihry.cz

Snake Fight Arena

Popis hry Snake Fight Arena

Snake Fight Arena

Moderní a zábavnější předělávka klasického Hada, to je přesně hra Snake Fight Arena, ve které si užijete spoustu zábavy.

Můžete si vybrat ze dvou herních módů, kdy buď budete spolupracovat, anebo si půjdete tvrdě po krku. Poté si vyberete obtížnost, kterou chcete, aby měli hadi ovládaní počítačem, jenž musíte nekompromisně sníst. Jejich snědením získáváte vytoužené body a rostete, ale pozor, aby nějaký z nich nebyl větší jak vy, to by jste ztratili život, kterých máte pouze tři. A jak tedy zakročit proti větším hadům? Jedna možnost je jíst ovoce a bonusy, které vás zvětšují, anebo toho hada rozpůlit rozkousnutím jeho těla ze strany. Tím získáte velikost jeho těla, kterou jste snědli. Ve hře najdeme kromě zvětšovacího bonusu ještě další dva, jeden pro dočasnou nesmrtelnost a druhý pro větší rychlost. Ještě lepší zpráva je, že sem tam si můžete také polepšit o jeden život, když sníte srdce, které se na mapě občas objevuje.

Získáváním bodů a snědením určitého počtu hadů se dostanete do dalšího kola, ve kterém bude jiné prostředí a ve kterém na vás bude útočit o jednoho nepřátelského hada více.

Ovládání hadů je jako u většiny her pro dva. Jeden hráč se pohybuje pomocí šipek a druhý pomocí kláves WASD. P zmáčkněte pro zastavení hry.

Od přidání 23. 07. 2013 si již Snake Fight Arena zahrálo 1729 hráčů. Hru ohodnotili na 46%.

Podobné hry - Snake Fight Arena

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.
ahoj Přidáno 04. 01. 2014 v 19:05

:-D je to dobrá hra :)

Všechna práva vyhrazena 2010-2023 Kontakt | RSS