Regular Show Forgotten Lands - Multihry.cz

Regular Show Forgotten Lands

Popis hry Regular Show Forgotten Lands

Regular Show Forgotten Lands

Vyzkoušejte kooperační hru pro dva s dlouhým názvem Regular Show Forgotten Lands. Zažijete starověké dobrodružství s tchořem a jeho kamarádem ptákem, kteří mají za úkol najít poztrácené artefakty z jejich totemu.

Kamarádi spolu budou čelit nástrahám ve dvaceti lokacích, přičemž se jim hodí jejich logické uvažování, protože některé artefakty nejsou jednoduše přístupné. Mezi základní herní prvky patří třeba páčky, ale dále raději nebudu prozrazovat, lepší je se nechat překvapit.

Obě zvířata mají jednu speciální vlastnost, která se může zdát směšná a zároveň velice originální. Mají totiž velké větry, neboli prdy. Ty je dokáží vynést hodně vysoko, kam by normálně nedoskočili.

Ovládání ve hře Regular Show Forgotten Lands je jednoduché. Pták se pohybuje klávesami WAD a jeho druh tchoř ke stejnému účelu používá šipky. Pro smrdutý let stačí zmáčknout W, respektive šipku nahoru.

Od přidání 07. 02. 2014 si již Regular Show Forgotten Lands zahrálo 1416 hráčů. Hru ohodnotili na 40%.

Podobné hry - Regular Show Forgotten Lands

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.
aserbl4bd9 Přidáno 11. 08. 2016 v 06:55

Ordering prednisone crestor amoxicillin

elina Přidáno 15. 02. 2014 v 20:38

Bezva, ale nejhorší je tam to že ten skunk, nebo co to je, tak má 2 životy, ale musíš tam ty sošky dát do toho sloupu. hodnocení:(+) (+) (+)

Všechna práva vyhrazena 2010-2019 Kontakt | RSS