Word At War - Multihry.cz

Word At War

Popis hry Word At War

Word At War

Ve hře World At War se dostáváte do role ochránce planety. Ta je napadena jinou planetou, která je plná emzáků toužících po vašem vyhlazení. Neexistuje možnost smíru, a tak se musíte pustit do nelítostného boje o přežití.

Musíte se tak postarat nejen o to, abyste ochránili svoji planetu, ale také o to, aby jste zničili vy tu nepřátelskou. K tomu vám bude sloužit arzenál čtyř technických vymožeností. Normální raketa vystřelená z kanónu vaší planety. Naváděná střela ovládána vámi samotnými, planetární štít, který na chvíli ochrání vaší planetu před veškerým nebezpečím a samozřejmě vesmírné lodě třech tříd = malá, střední a velká.

To vše ale stojí peníze, jenž vám přibývají pomalu. Ve vesmíru se naštěstí objevují různé bonusy, jenž můžete sbírat raketami a loděmi. To však mohou i vaši nepřátelé, a tak se musíte rozhodovat chytře a takticky.

Hra pro 1 hráče
Pro pohyb ve výběrovém menu se provádí šipkami a následná akce se provádí tlačítkem X

Hra pro 2 hráče
Hráč na levé straně se pohybuje v menu tlačítkama A a D. Pro výběr v otvíracím menu používá S. Pro provedení akce používá W.

Hráč na pravé straně se pohybuje v menu šipkami do stran. Pro výběr v otvíracím menu používá šipku dolů. Pro provedení akce používá šipku nahoru.

Od přidání 19. 03. 2014 si již Word At War zahrálo 506 hráčů. Hru ohodnotili na 31%.

Podobné hry - Word At War

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.

Žádný komentář ještě nebyl vložen.

Všechna práva vyhrazena 2010-2020 Kontakt | RSS