ShellShock Live 2 - Multihry.cz

ShellShock Live 2

Popis hry ShellShock Live 2

ShellShock Live 2

Skvělé pokračování multiplayerové hry ShellShock Live 2 je tady. Nasedněte do nebojácných tanků a palte přes kopce na protihráče online. K tomu vhodně využívejte širokou nabídku zbraní, jenž při správném míření mohou hravě zasáhnout i těžce přístupný cíl.

Před zahájením ShellShock Live 2 je nutná registrace. Pokud si hru chcete nejdříve vyzkoušet a pak se rozhodnete, zda se vyplatí registrovat, můžete využít naše přihlašovací údaje. Jméno je multihry a heslo 123456.

ShellShock Live 2 toho nabízí opravdu mnoho. Můžete se účastnit bitev v týmech, nebo ve stylu všichni proti všem. Při hře spolu můžete chatovat a třeba si domlouvat nejvhodnější taktiku. Během hraní bohužel nenarazíte na přílišné množství Čechů, ale to se snad časem spraví. Mezi další zajímavosti patří editor herního prostředí, mnoho tvarů tanků a dalších méně, či více zajímavých drobností.

Svým tankem se pohybujete pomocí kláves AD a míříte myší. Tou můžete salvu i odpálit, nebo ke stejnému účelu použít mezerník. Poslední užitečnou dvojicí kláves jsou písmenka W a S, kterými se volí jedna z dostupných zbraní.

Od přidání 09. 11. 2013 si již ShellShock Live 2 zahrálo 2372 hráčů. Hru ohodnotili na 37%.

Podobné hry - ShellShock Live 2

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.

Žádný komentář ještě nebyl vložen.

Všechna práva vyhrazena 2010-2024 Kontakt | RSS