Gun Mayhem 2 More Mayhem - Multihry.cz

Gun Mayhem 2 More Mayhem

Popis hry Gun Mayhem 2 More Mayhem

Gun Mayhem 2 More Mayhem

Pokračování akční střílečky Gun Mayhem 2 More Mayhem vás zajisté nenechá v klidu, protože si ji můžete zahrát až ve čtyřech hráčích najednou. Samotný boj probíhá v pekelném tempu, během kterého se snažíte zneškodnit protihráče. Můžete je sestřelit z plošiny, nebo je vyhodit do vzduchu časovou bombou.

K dispozici je rovných sedm různých herních režimů. Podle nich se odvíjí cíl samotné hry, nejčastěji jím bývá likvidace všech protihráčů. Ti mají obvykle deset životů, ale vše si lze ručně nastavit. Kromě herních režimů mají hráči na výběr z více než stovky různých zbraní a z takřka nekonečného množství vzhledu střelců, takže si každý přijde na své. Obsah hry Gun Mayhem 2 More Mayhem by vydal na několik dlouhých článků, ale škoda slov, raději si ji sami zahrajte a udělejte si svůj obrázek.

Je skvělé, že si hráči mohou libovolně nastavit veškeré ovládací prvky, stačí v menu zvolit položku OPTIONS. Jinak první střelec se pohybuje šipkami, střílí pomocí klávesy Z a bomby pokládá X. Druhý hráč chodí klávesami WASD a likviduje protihráče za pomoci TY. Ovládací prvky dalších dvou hráčů naleznete v nastavení.

Od přidání 26. 08. 2013 si již Gun Mayhem 2 More Mayhem zahrálo 3676 hráčů. Hru ohodnotili na 64%.

Podobné hry - Gun Mayhem 2 More Mayhem

Přidat komentář

:-) :-D :-( ;-( ;-) 8-) :-P :-O 8-| :-@ (srdce) (+) (-)
Z důvodu přehlednosti mohou být v příspěvku nejvýše tři smajlíci.
marektapaj Přidáno 26. 02. 2015 v 18:00

Je to dobra hra:-)

tadeáš Přidáno 16. 11. 2014 v 11:37

Nahodou je to bezva hra (+) (srdce)

llaj Přidáno 04. 11. 2013 v 22:16

Fuj (-)

Všechna práva vyhrazena 2010-2020 Kontakt | RSS